Xperia Z1 F, Resmiyet Kazandı! Reviewed by Momizat on . İlk olarak "Honami Mini"adı ile kendisini tanıtan Sony Xperia Z1 f, bugün itibari ile Japonya'da resmiyet kazandı. Xperia Z1 f, Xperia Z'nin ufak bir kopyası ko İlk olarak "Honami Mini"adı ile kendisini tanıtan Sony Xperia Z1 f, bugün itibari ile Japonya'da resmiyet kazandı. Xperia Z1 f, Xperia Z'nin ufak bir kopyası ko Rating: 0
Buradasınız: Ana Sayfa » Haber » Xperia Z1 F, Resmiyet Kazandı!

Xperia Z1 F, Resmiyet Kazandı!

Xperia Z1 F, Resmiyet Kazandı!

İlk olarak “Honami Mini“adı ile kendisini tanıtan Sony Xperia Z1 f, bugün itibari ile Japonya‘da resmiyet kazandı. Xperia Z1 f, Xperia Z‘nin ufak bir kopyası konumunda ve çoğu özelliği ile de hemen hemen aynısı denilebilir.

Xperia Z1 f, son ve en güçlü 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, 2 GB Ram ve Adreno 330 Gpu işlemci bulunduracak. Cpu saat hızı ise 2.2 GHz olacak.

Xperia Z1‘den en büyük farkı ise, 4.3 inç 720p ekran ile geliyor olması. Ekran çözünürlüğü ise 720 x 1280 pikselden oluşuyor; ayrıca 16 GB dahili hafıza bulunduruyor ve microSD kart desteği ile birlikte 2300 mAh batarya bulunduruyor.

Sony-Xperia-Z1-F-Leak

Android 4.2.2 sürümü ile gelecek olan Xperia Z1 f, şimdilik sadece Japonya için duyuruldu; ancak global olarak satışının yapılıp yapılmayacağı konusu şimdilik belirsizliğini sürdürüyor.

 

 

Yazar Hakkında

TeknoEditor'un oyun editörü kadrosunu bir biçimde ele geçiren zanlı zamanının büyük bölümünü oyun oynayarak geçirdiğinden arada haber yazmayı unutmaktadır... Tanıtım yazısını yazarken dahi espiri yapabilen ekip insanı Ayhan, çok pis FIFA oynar, aynı zamanda da çok temiz PES atar :)

Yazarın Toplam Yazısı : 278

© 2013 Tekno Editör

Scroll to top